Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Надія Журба

.net developer в Provectus:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

На якій спеціальності Ви вчилися в Комп’ютерній Академії ШАГ? В якому році закінчили навчання?

Я вчилася в Академії ШАГ відразу після випуску з університету в якості продовження освіти. Навчалася на курсі «Розробка програмного забезпечення» на напівстаціонарі 2,5 року у вихідні дні. Випустилася кілька років тому, в 2017.

В якій компанії зараз працюєте?

В даний момент працюю вже в другій IT-компанії в своєму житті. Це компанія Provectus, яка знаходиться в Одесі. Тут я працюю вже більше півроку. На попередній працювала 2 роки в Дніпрі.

Provectus - це компанія дуже велика, вона росте, вона загальновідома, її знають в Одесі всі, хто хоч якось пов'язані з IT - індустрією. У Provectus багато проектів, багато цікавого і постійно йде набір співробітників.

На якій посаді? Які завдання виконуєте?

У компанії Provectus я перебуваю на посаді «дот НЕТ розробник» (.net developer). Виконую завдання починаючи від створення UI, тобто пов'язані із зовнішнім виглядом програми, і закінчуючи виконанням вправ пов'язаними з логікою програми. Від моменту створення і рішення запуску проекту до релізу я займаюсь його підтримкою на всіх рівнях.

Який у вас був найяскравіший проект, яким ви пишаєтеся? У яких проектах брали участь?

Найбільше я пишаюся самим фактом приходу до цієї роботи. Я всі проекти любила, люблю і за них вболіваю. Особливість максимально крутих проектів, з якими мені пощастило працювати, в тому, що вони підлягають NDA (угоді про нерозголошення), тому найголовніше, що можу сказати - мені дуже пощастило з усіма проектами, з усіма колегами, і фірмами, в яких я працювала і працюю.

Яку роль у вашому житті зіграла Комп’ютерна Академія ШАГ?

Комп’ютерна Академія ШАГ зіграла у моєму житті просто незамінну роль. І зараз, і багато років по тому мені не доведеться шкодувати про те, що я вчилася в Академії ШАГ. Це моє велике досягнення і велика гордість.

Я думаю, що це велика гордість України - взагалі мати таку Академію, мати таку можливість.

Адже якщо подивитися на ринок компаній, які надають послуги з ІТ-навчання, то велика частина з них або непомірно дорогі, що складно оплачувати людині, яка ще не працює в сфері IT, або ж вони мають дуже незручний розклад і пропонують ходити на заняття в середині робочого дня. Це також для мене було б неприпустимо, адже я працювала для того, щоб оплачувати навчання.

Комп’ютерна Академія ШАГ - це ідеальне рішення. До цього я не знаходила подібних аналогів, де є можливість обирати день тижня, зручний час протягом дня та інші умови навчання.

Вартість навчання мені завжди здавалася дуже прийнятною і співвідношення ціна-якість було кращим з представленого. Відтоді я не знаю подібних за якістю і цікавістю курсів, які дозволяють в рамках вивчення курсу «Розробка програмного забезпечення» вивчити основи системного адміністрування, що дуже важливо знати для програміста, і спробувати різні мови програмування, щоб обрати ту, яка найбільше тобі підходить.

По закінченні навчання в Академії ШАГ я змогла піти на курси при своїй першій компанії  WizardsDev. Ці курси були виключно специфічні для підготовки до старту роботи і їх неможливо було пройти попередньо, не маючи якусь базу. Якби не Комп'ютерна Академія ШАГ, то я б не змогла туди взагалі податися. А так Академія дала мені такий старт, що я змогла випуститися серед ТОПу кращих на цьому курсі і отримати роботу.

Що ви можете порадити студентам, які на сьогоднішній день навчаються у Комп’ютерній Академії ШАГ?

Я раджу вчитися з задоволенням, не кидати навчання, продовжувати, протриматися. Це не так вже й багато - два з половиною роки вашого життя, якщо мова не йде про курси, які тривають всього півроку. Це так мало. І ці гроші (вартість навчання) насправді дуже малі в порівнянні з тією перспективою, яку ви отримаєте. Навіть якщо ви розумієте, що зараз є сумніви, що можливо це не для вас, що може ваша доріжка йде в інший бік - це саме той шанс отримати чергове досягнення у житті і мати вибір в майбутньому.

Потім захочеться повернутися і вже не буде такої можливості, заново починати вже буде важко. Закінчити навчання потрібно зараз, щоб потім мати вибір і більш міцні можливості.

Зараз багато людей раптом схаменулися, що потрібно освоювати сфери, завдяки яким можна працювати віддалено. І ось зараз саме час замислюватися про те, що ми не можемо передбачити майбутнє. Зараз потрібно вміти і знати якомога більше, щоб мати якісь перспективи, якусь стійкість в цьому житті. Тому раджу триматися і намагатися - воно того варто. 

Воно завжди того варто - вкладати в себе!

IT табір

Канікули з користю

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності